Шевченко дивився матч з Мальтою разом з їхнім президентом федерації – на тлі чуток про посаду в УАФ
Сидів і неподалік Костюченка.
Андрій Шевченко продовжив відвідувати матчі збірної України у відборі на Євро-2024. На цей раз – проти Мальти.
Нюанс у тому, що цього разу він дивився його в оточенні керівників УАФ та мальтійської федерації.
Розбираємо сусідів Шевченка по віп-ложі: Костюченко, президент футбольної асоціації та цілий міністр спорту Мальти
У трансляцію потрапив кадр, де добре видно, з ким саме дивився матч Андрій Шевченко.
Детальніше про того, хто це:
• Ігор Грищенко – заступник генерального секретаря УАФ;
• Вадим Костюченко – перший віцепрезидент УАФ (саме ці двоє складали офіційну делегацію УАФ і на матчі з Північною Македонією);
• Кліфтон Гріма – міністр освіти і спорту Мальти;
• Бйорн Вассалло – президент Мальтійської футбольної асоціації;
• Ангело Кеткуті – генеральний секретар Мальтійської футбольної асоціації.
У цій же компанії Шевченко і прямував на трибуни.
На попередніх матчах Шевченко теж був – але достеменно невідомо, з ким його дивився. На матчі з Північною Македонією його показали лише крупним планом.
На матчі з Італією навіть підходив до команди підтримати їх перед грою – про це розповіли у відеоблозі ВЗБІРНА (з 5:03). Влог веде пресаташе збірної України Олександр Гливинський.
Матч з Англією він дивився як експерт британського каналу Channel 4.
Шевченка майже рік повʼязують із посадою президента УАФ – нещодавно «плюси» підживили цю інфу
Ще минулого року в грудні Запорізька обласна асоціація футболу намагалася висунути Андрія Шевченка кандидатом у президенти УАФ на заміну Андрію Павелку.
«Відповідну заяву Межейко писав у кабінеті Губернатора Запорізької Облдержадміністрації і за присутності очільника служби безпеки регіону. Я ні в якому разі не натякаю, що рішення про висунення кандидата Шевченка робилося під тиском, просто констатую сам факт», – написав тоді автор телеграм-каналу «Igor Burbas» Ігор Бурбас.
Вибори тоді так і не відбулися, однак у жовтні історія з заміною Павелка набрала нових обертів – низка регіональних асоціацій принаймні поки вимагає скликання виконкому УАФ. Однак головний редактор Профутбол Digital Володимир Звєров вважає, що це – початок запуску процесу зняття Павелка та призначення замість нього саме Шевченка:
«Схоже, що ера Андрія Павелка як президента УАФ завершується. Поки він сам знаходиться в місцях, де ми не можемо його дістати, заочно відбувається спроба легітимного усунення Павелка від влади. Тобто має відбутися конгрес, щоб обрати нового президента УАФ. Там мають бути кандидати. Треба цей конгрес запустити легітимно. Тому що інакше президента не змінити. Ось і почалося це юридичне буквоїдство з метою обіграти один одного в кабінетах.
Запорізька, Кіровоградська, Закарпатська, Луганська, Дніпропетровська, Житомирська, Івано-Франківська, Черкаська, Донецька та Київська обласні асоціації футболу підозрюють, що 20 мільйонів гривень були незаконно розтрачені УАФ. Мовляв, вони платилися адвокатам, які відмазують Павелка в судах. Тобто обласні асоціації роздуплилися, що щось не так. Батю знімають.
Щоб скликати конгрес законно, треба 4-5 місяців. Це якось так збіглося з тим, що Андрій Шевченко минулого місяця мав візит в Україну та став радником президента України. Якось так збіглося, що через деякий час після того, як Шевченко приїжджав в Україну, обласні асоціації почали запускати цей антиуафівський механізм. Все йде до того, що буде конгрес, на якому призначать нового президента УАФ».
Хоча, можливо, ця інформація і місце Шевченка на трибуні – просто збіг. Все-таки не кожен день на Мальту приїжджають володарі «Золотого мʼяча».
Фото: скриншоти трансляції MEGOGO