Tribuna/Баскетбол/Блоги/На уровне и под эгидой/Епік дня: Шашков із «Біпи» загубив кросівку в атаці, яка опинилася аж за щитом. Здається, завдяки супернику
Відео

Приз за режисерську роботу та драматургію сьогодні дістається Суперлізі 😂

5 жовтня, 20:45

«Дніпро» переміг «Біпу» в останньому матчі київського баблу Суперліги, що став першим у новому сезоні чемпіонату.

Дніпряни здобули третю перемогу за три дні, перегравши одеситів із рахунком 79:58.

У третій чверті зустрічі стався дуже кумедний епізод за участі одного з лідерів «Біпи» Олександра Шашкова. За 5 хвилин до завершення чверті він загубив свою кросівку під час атаки, коли проривався під кошик.

Можна помітити, що кросівка знаходиться на паркеті, а потім до неї підійшов бігмен «Дніпра» Сергій Загреба, який взяв її до рук та кудись відніс.

Пізніше кросівку показали в кадрі – вона опинилася аж за конструкцією щита.

На особливу увагу заслуговує не лише драматургія моменту, а й режисерська робота в цьому епізоді. Показавши в кадрі кросівку, оператор не підказав гравцям, де її шукати, а знімав епічні кадри, як декілька професійних баскетболістів кілька секунд не можуть зрозуміти, куди вона «випарувалася» з паркету.

Вирішити ситуацію допоміг Євгеній Сорочан, який повернув взуття Шашкову.